| sweetcassie a întrebat:

Vi s-a mai intamplat sa aveti simptome premenstruale (durere de sani, de spate si de burta) vreo 3-4 zile, iar api acestea sa se opreasca si menstruatia sa nu vina? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,simptomele s-au oprit o zi, dar in urmatoarea si-a facut aparitia menstruatia.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nici mie nu mi s-a intamplat!

| sofisis a răspuns:

Nu.

| MiruD a răspuns:

Da. Eu am dureri si cu 2 saptamani inainte, apoi se opresc si cu cateva zile sa imi vina iar am dureri. E normal, iar aceste simptome sunt diferite, depinde de fiecare femeie.

| ijuuuuuuu a răspuns:

Bună, da mi s-a întâmplat să am simptomele astea după care menstruația să nu vină.Și am aflat că sunt însărcinată. După care, mi-au revenit durerile.
Cu bine, Felicia.

| 4You123 a răspuns:

Inseamna ca esti insarcinata, fa un test de sarcina

| sweetcassie explică (pentru 4You123):

Nu prea am cum sa fiu insarcinata happy