| forever13 a întrebat:

Ajutati-ma va rog big grin! Am un costum de baie nou, iar slipul e un pic cam mare credeti ca intra la apa si se mai micsoreaza laughing big grin? Fundita promit :*

Răspuns Câştigător
| abigaill a răspuns:

Costumele de baie nu prea intra la apa... dar poti prinde slipul cu putin ata pe parti acolo pe langa oasele bazinului si daca il prinzi dragut nici nu se va observahappy

6 răspunsuri:
| KawaiiBroccoli a răspuns:

Doar bumbacul mai intra la apa laughing
Cel mai bine e sa il modifici cumva. :S

| mixxjim a răspuns:

Intra la apa doar daca e din bumbac, daca e din material sintetic/supraelastic chiar se mai largeste in apa, risti sa iesi din apa cu chilotu-n vine laughing modifica-l cumva sa-l mai poti stringe

| Niiiicu a răspuns:

Vezi sa nu ramai in funduletu' gollaughing=)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu intra la apa, din contra, va atarna... Il poti pierde. Nu recomand sa mergi cu el la piscina/mare. Nu ai probat cand ai cumparat costumul de baie? Probai peste lenjeria intima, trebuia doar sa simti ca iti vine fix.

| honeybunny13 a răspuns:

Fai niste gaici ca acelea de curea si trece pe acolo o esarfa sau un cordon frumos si... voila! fundita?

| yocata10 a răspuns:

Depinde de materialwinking dar baga-l intai la apa si vezi daca intra sau nu, apoi te imbraci cu elwinking