| Cariba1929202 a întrebat:

Buna fetelor, am si eu o mica problema, da am spus fetelor deoarece este o intrebare pentru fete.Mi-am facut breton asta vara si l-am tinut pana a inceput scoala pana acum adica, dar m-am plictisit de el si ma incomodeaza, il fac cu placa si il aranjez dar tot simt ca ma deranjeaza. As vrea sa scap de el fara sa il tai sau sa il prind cu agrafe/cordelute deoarece imi stau super urat si mereu mi se desface.As vrea sa imi propuneti niste coafuri usoare care sa arate bine.O sa fie ciudat sa il prind deoarece toti copiii din scoala s-au obisnuit cu bretonul meu chiar daca imi zic sa il tai. Nu, vreau sa creasca mai repede dar fara medicamente fiindca nu mi le permit si plus ca mama nu mi-ar lua deoarece eu am insistat sa imi fac breton. Multumesc de ajutor❤

Răspuns Câştigător
| Elena9328 a răspuns:

Ulei de ricin 5 lei
Dacă nu
Spuma de par

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Va trebui să aștepți să crească.
Dacă îl tai nu rezolvi nimic.
Oricum, acum că a început școala o să fii mai ocupată și o să vezi că timpul o să treacă repede iar părul tău o să crească.