| JamilaGizeh a întrebat:

Ajutorrrrrrr!crying((( M-am dat din greseala cu crema depilatoare pe sprancene, ce pot sa fac acum ca sa nu o indepartez cu tot cu firele de par? crying(((

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica din greseala?

| Kenya a răspuns:

Bună,din păcate nu ai ce să faci momentan, ca să îți crească sprancenele aplică niște sfaturi de aici(chiar dacă nu are legătură cu problema ta sunt ceea ce trebuie :) ) http://m.acasatv.ro/......exces.html

| Cristinaaa57 a răspuns:

laughing)))))))))))))))))n-ai ce face decat sa indepartezi crema

| Bia13 a răspuns:

Nu mai poti face nimic. straight face

| Thisisnotme a răspuns:

Buna!
Cred ca, merge daca" o stergi" cu un servetel!

| Elisabitaaa a răspuns:

Încearcă cu apă sau cu sprit

| Denisa1828 a răspuns:

Asta e...
Le refaci cu creion special pentru sprancene.

| MadamSpanacus a răspuns:

Sppala.te repede nu mai lasa crema acolo.ce o ramane o ramane

| Viktor_Mihai_1998 a răspuns:

Http://bit.ly/ztvUtX Acceseaza acest site.Am cautat pe net rezolvarea :))