| mandea a întrebat:

Albastru si verde chiar sunt o combinatie nereusita?

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa nu te superi pe mine dar nu se prea potrivesc deloc. Daca iti plac aceste culori poartale cand pe una cand pe alta dar in nici un caz combinatewinking

auran
| auran a răspuns:

Eu zic ca depinde de cat de intese sunt culorile. de exemplu eu zic ca merge sa porti un blug cu un tricou verde, de ce nu?

| Zoombe3 a răspuns:

Da, daca sunt separate, daca iti plac asa de mult ambele culori evita sa le combini, dar poarta turcoaz.

| sergiu2525 a răspuns:

Foarte proasta combinatia.verde merge bine cu negru iar albastru cu alb.

| alexam a răspuns:

BA, sunt ok. combinate, dar depinde ce nuante de verde si albastru. Daca vorbesti de cele din ROGVAIV este ok. Daca este vreun turcoaz, sau verde ciudat, e posibil sa fie tipator. Dupa cum vezi verde si albastru sunt una langa alta in curcubeu, asa ca...

| BluePuff_3062 a răspuns:

Nu neaparat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place f mult combinatia de verde inchis cu albastru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba merg foarte bine. Avind in vedere ca verde provine din albastru+galben, inseamna ca albastru cu verde sint la fel de reusite ca galben cu verde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele 2 sunt preferatele mele si eu zic ca merg impreuna deoarece iasa amandoua in evidenta. mie imi place combinatiatongue

| DeeDee_1261 a răspuns:

Parerea mea DA!

| Amy_2364 a răspuns:

Nu chiar nu merg...

| dunarintu a răspuns:

Da