| Alecsiia a întrebat:

Am 1, 73 inaltime si 64 de kg, si cred ca sunt putin grasuta si am picioarele groase, cum as putea slabi adica s anul maai am burtica si nici "complemente pe picioare " :]. daca vreti sa ma ajutati dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| IAmTheDesteny a răspuns:

Heey ne potrivimhappy acelasi lucru l`am avuthappy deci eu nu am mancat gras si nu am mancat des, nu manca dupa 6-7 dupa masa si incearca sa faci educatie fizica profundhappy adic sa fuci incordandu`ti muschiihappy vei slabi exagerat eu am avut 64 si am ajuns la 50:o:O:o Succeshappy

4 răspunsuri:
| kleorys a răspuns:

Faci sport? Daca iti permiti fa salawinking

| Sisy a răspuns:

Intra pe slabute.ro si iti da o dieta de lac costisitoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi cel mai bine e să te duci la sală... big grin

| Alecsiia explică:

Am uitat sa specific ca al handbal in fiecare zi.