| Beex a întrebat:

Am 153cm inaltime si am 49 kg. Mie mi se pare ca sunt putin cam "indesata". Problema mea sunt picioarele, pentru ca sunt mica de inaltime, deci am picioare scurte si sus mi-s cam groase. Ce as putea sa fac ca sa am picioare mai subtiri? Ce fel de exercitii? Pt ca in rest nu mi se pare ca sunt grasa.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| ArcAnna a răspuns:

Exista anumite tiuri de imbracaminte care atrag atentia asupra altor parti in afara de picioare.cauta ceva care te avantajeaza.gen niste pantaloni nu foarte ficsi poate negri.stii tu teoria ca negrul slabeste

| Lovedove222 a răspuns:

Asa mi se pare si mei.si chiar sunt interesata ce fel de exercitii pot ajuta sa slabesc happy

| Roxana99_3934 a răspuns:

Fugi,plimbate cu role(daca ai)

| gamanu123 a răspuns:

Salut,eu te sfatuiesc sa faci exerciti in fiecare zi cel putin 2 ore dimineata sa incepi cu jogging 30-40 min genoflexiuni 20 min dar esential e sa ti si putina dieta:salate,legume, fructe, etc. sunt foarte esentiale daca doresti sa ai un fizic bun.