| AdeDreamz a întrebat:

Am 14 ani.
Am in inaltime 1.77 si 66 de kg.
Sunt grasa? : |

Răspuns Câştigător
| Диана a răspuns:

Eu am 1. 73 si 60 de kile. laughing Da nu se vede pentru ca sunt inalta. La fel si in cazul tau. tongue

10 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

Esti foarte bine, nu te ingrijora. Esti inalta si de aia kg ti se par multe si ti se pare ca esti grasaoh go on

| Anda_5509 a răspuns:

NU, ai greutatea normala.

| princess_1786 a răspuns:

NU la 1. 77 ar trebui sa ai 67 de kg deci nu esti grasa acum depinde de tine daca vrei sa fi putin mai slabuta

| carollina a răspuns:

E bine, suna ciudat 66 kg dar la tine nu se vad pentru ca esti f inalta, deci e bine, pup eu am 1. 71 si 60 kg, deci sunt cam ca tine la corp

| hrdcore a răspuns:

La inaltimea ta nu se vede

| SexyGirl4You a răspuns:

Nu dupa parerea mea.Nu esti grasa esti inalta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inaltimea aia nu esti grasa, este foarte binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu ești grasa ai o greutate perfect normală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani 1. 64 si 65 de kg.SUnt grasa?