| vally66 a întrebat:

Am 14 ani si ma confrunt cu problema acneei. Am auzit de crema preparata cu saruri, daca stiti ceva de ea, ce ma sfatuiti?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nimic de saruri. surorii mele care are tenul normal spre gras i-am recomandat si a ajutat-o foarte mult in afara de ingrijirea zilnica a tenului ( demachiere, tonifiere si crema hidratanta/ sau contra excesului de sebum) gelul antiacneic de la BeautyCycle, care costa 60 de lei si este foarte eficient si nu arde pielea. daca te intereseaza mai multe sunt aici. Corina

| biank98 a răspuns:

Consulta sfatul medicului de familie sau a farmacistului. Nu iti recomand sa te tratezi de una singura.