| sauleadaiana0803 a întrebat:

Am apăsat din greșeală zilele trecute pe confirmarea primirii comenzii shein fără ca aceasta să fi ajuns deja la mine, îmi scrie că este în tranziție și că a fost returnat înapoi la sediul din China. Există probabilitatea de a mai ajunge din nou la mine?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Vorbeste cu cei de la serviciul clienti (in engleza) si te lamuresc ei.
Ai un icon cu o pereche de casti in dreapta sus pe site. Dai click pe el si de acolo ai optiuni.