| PertaAndreea a întrebat:

Buna, am o întrebare
Va rog mult sa ma ajutați.
Am plasat o comanda pe SHEIN de o luna, dar din greșeala mea am pus un număr de telefon greșit, iar comanda mea a ajuns înapoi in China, oare o sa primesc banii înapoi? Nu pot sa iau legătura cu niciun reprezentant de la SHEIN

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Oare daca nu poti lua legatura cu nimeni, asta nu e un red flag pentru ca pe viitor sa nu mai comanzi? Orice site serios are date de contact si iti raspunde la socilitari intr-un timp decent.

| Vavaso a răspuns:

Servus! Și eu am greșit adresa si nu reusesc nici sa modific, nici sa ii contactez.

| christiankng7 a răspuns:

Salut, poti da retur la comanda, banii ajungandu ti in contul din care ai platit in 5-11 zile lucratoare, sau incearca sa iei legatura cu omul ce detine numarul introdus.

| Vavaso a răspuns (pentru christiankng7):

Servus! Ai cumva idee daca se poate modifica adresa? Eu am introdus alta adresa si nu pot modifica sau suna undeva.

| teodoraaaq1 a răspuns (pentru Vavaso):

Buna! Si eu am aceeasi problema! Ce s-a intamplat pana la urma cu pachetul? A mai venit?