| iuliiiaaaaaaaa a întrebat:

Am auzit ca diferentele intre nuantele` de la fondul de ten calmant Avon nu sunt chiar atat de mari thinking e adevarat? adica daca mi-am comandat un fond de ten mai inchis sau mai deschis` decat tenul meu. nu se cunoaste foarte tare pe fata? va rog sa`mi raspundeti fetele care` au folosit` mai multe nuante`de la acelasi fond de ten. multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Punctulets_2945 a răspuns:

Eu am folosit vreo 3 nuante din acest fond de ten si se observa diferenta. Mai bine iti iei culoarea ta pentru ca nu cred ca ai sa te dai si pe gat si pe decolteu pentru ca o sa consumi mult si iti murdaresti hainele. Daca iti iei nuanta tenului tau, nu va fi nevoie sa te dai si pe decolteu. Sper ca vei tine cont de sfatul meu. happy

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Pai eu am folosit mai multe nunate.Si nu se vede chaiar asa de tare da nu uita sa te dai pe fata, gat etc.Da sa nu fie f.inchis decat nunata ta pentru ca atunci cand prietenele o sa te vada o sa iti zic ce ai patsit d ai fata asahee hee.iar daca e mai deschis nu stiu ca atunci o sa apari ca o moarta vielaughing. Adica o sa fii putin cam albahee hee.

| Miha a răspuns:

Dami add la happy.tm14 happy
Nu merge sa-ti dau mesaje sigh
Vorbim acolo. Te pup :*