| Fury a întrebat:

Am auzit ca e buna pentru. fata crema cu galbenele? Ajuta la prevenire/tratarea cosurilor? Si pot preveni si semnele lasate de cosuri cu ea? Sau ce face? La ce o pot folosi?
Multumesc

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ajuta la foarte multe. Este foarte buna inclusiv pentru tratarea semnelor, cosurilor si prevenirea lor. Succes!

| 009 a răspuns:

Da e buna daca ai 1-2-3 cosuri daca ai o turma intreaga nu foloseste...mai e buna si pentru zgarieturi, intepatui de tantari, piele fff uscata

tile zic sin proprie experienta nu dau copy-paste

| Nirvana a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu te zgarcesti la bani cand vine vorba de ingrijirea personala si mai ales cand e vorba de un produs care intra in piele. Este buna, dar dupa parerea mea nu pentru ten. Vara nu este indicata folosirea unei creme grase deoarece nu lasa pielea sa respire cum trebuie. Te-as sfatui sa folosesti o crema cu o textura usoara si cu factor de protectie solara.

| RoberT_2406 a răspuns:

Http://www.dex-online-ro.ro/cautari/preveni.htm
"pot preveni si semnele lasate de cosuri cu ea"
Nu ai cum sa previ ceva ce deja s-a intamplat, insa crema de galbenele este recunoscuta pentru efectele benefice asupra pielii. Poate preveni aparitia cosurilor dar nu te poate scapa de semnele lasta de acestea! Face minune pentru punctele negre!

| Babushka a răspuns:

Da e adevarat este ft buna, dar atentie daca tu ai deja tenul gras crema asta ti-l ingrasa si mai mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema de galbenele e o crema universala, si ca orice crema universala e buna la toate. Unii spun ca poate si prevenii cancerul de piele, insa eu nu am incredere in nici o crema, miraculoasa sau nu.

Sfat: Citeste ce scrie pe eticheta cremei / pe prospect daca e medicinala. Daca nu vezi din cauza scrisului marunt, imprumuta ochelarii bunicii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de tenul tau, daca ii gras nu ti-o recomand

| cristinamarin12 a răspuns:

Eu cu asta am reusit sa scap de cosuri http://track.derminax.ro/product/Derminax/?pid=123&uid=1440
Posibil sa nu functioneze la toata lumea dar pe mine m-a ajutat!