| Mariaaaaaa9003 a întrebat:

Hei.
Crema de galbenele este bună pentru petele lăsate de coșuri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este buna. Dar daca ai deja un ten gras poate sa iti reapara.
Trebuie aplicata zilnic in strat subtire dupa spalare.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai degraba "suc" de aloe vera

| Bondarel99 a răspuns:

E buna pe naiba.
E o grasime facuta din chimicale (ca numai galbenele nu are in ea in 2018) care mai rau iti astupa porii si iti ingrasa tenul.
Petele de pe fata de la cosuri se elimina numai prin exfoliere. Cauta un exfoliant in magazine sau fa-ti tu unul acasa si foloseste-l de 1-2 ori pe saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai bu a este cea de Sibiu pe care scrie Calendula.