| meriiAmber a întrebat:

Am auzit ca in Bacau este un magazin de haine foarte interesante...pantaloni/egari cu stelute,din aceia cu toate culorile posibile,tricouri cu evanescene,avril,cu tot felul de chestii,animal print si altele. Stie cineva cum se numeste si pe unde este, strada?big grin
dau funda. Multumesc.

2 răspunsuri:
| mihaelaavirvarei a răspuns:

Sal si eu sunt din Bacau, si am auzit de un astfel de magazin, cred ca este prin zona podului cu lanturi. Stiu ca in acel magazin se mai vand si tricouri cu imprimeuri cu trupe rock. Sper ca te-am ajutat, funda?

| meriiAmber explică (pentru mihaelaavirvarei):

Unde-i zona podului cu lanţuri mai exact? mai multe detalii, strada?