| Deeaa_8846 a întrebat:

Am auzit ca iti poti face bucle cu placa... Cum? explicati-mi pls sau un link ceva. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| dan_2834 a răspuns:

Da.Iti poti face bucle cu placa.E mai greu pentru tine daca nu ai incercat asa ceva pentru ca e posibil sa nu iti iese de prima data.E simplu.Cauti pe google si o sa vezi tutoriale.Eu ti-as zice ca dupa ce le vezi sa incerci sa faci bucle cu placa dar la alta persoana ca sa vezi daca iti iese si apoi sa incerci la tine.bafta!

5 răspunsuri:
| whitecat a răspuns:

Il ivirti usor si apoi dai suvita cu placa