| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Am auzit ca tricourile cu imprimeuri haioase sau desene animate sun la moda.
E adevarat?

Răspuns Câştigător
| aolicaaaaa a răspuns:

Da sunt la moda!
Optează pentru tricouri cu mesaje haioase și cu desene cu animalute in ipostaze funny, sau desene animate! uite cateva exemple:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://www.shop.kenvelo.bg/en/product/1541/t-shirts-short-sleeve.html

gasesti in Kenvelo foarte multe tricouri din astea

10 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Dap toate vedetele le poarta

| ICanSeeAll a răspuns:

Da, am vazut ca se poarta.

| Minalore a răspuns:

Dap...Sunt super cool

| Tsunade99 a răspuns:

Da. Sie eu m-am gandid sa-mi iau 2 dar n-am gasit inca.

| DracusorImpielitat a răspuns:

Da. sunt la moda, si am si eu unul cu un sconcs, care imi aduce mereu noroc. gasesti in takko.

| Nyckol a răspuns:

Da e adevarat.A spus asta la Schimba ti look ul pe disney channel:d.

| Adry123456789 a răspuns:

Sunt la moda mai ales cele foscorescente

| Ciuuf a răspuns:

Da...sunt si sunt asa de dragute in special alea cu Tweety!love struck

| TheHoRror a răspuns:

Da,eu amspus asta:p. funda?

| Gumbble a răspuns:

Da e foarte adevarat e noua modahappy
Cumparati si tu sunt ieftine dar arata super.