| andrey663 a întrebat:

Am banchetul cat de curand si as vrea sa stiu cu ce sa ma imbrac.
Nu as vrea costum. ceva mai sport..Adica niste blugi.O camasa colorata.Un sacou si un papion
As vrea sa imi dati niste link-uri cu imagini.Sau daca stiti.puteti da si niste sugestii. sfaturi.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Nici eu nu o sa ma imbrac la costum.
Blugi: http://img07.mercador.ro/......latina.jpg
Camasa: http://images10.okr.ro/......00_700.jpg
Daca doresti poti purta un sacou ca asta: http://images5.okr.ro/......00_700.jpg
Succes!;)

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La plimbare la mall te duci in blugi... la banchet in costum

| Pinocchio a răspuns:

Banchet ai doar odata in viata. Nu recomand sa te imbraci cu blugi.

| andrey663 explică (pentru Pinocchio):

De clasa a 8-a.laughing Si nu prea ma intereseaza.nu vreau sa dau bani multi si totusi sa nu ma fac de ras ca vin in haine normale.

| Pinocchio a răspuns (pentru andrey663):

O camasa cu cravata sau fara si un sacou, dar daca vrei blugi nu recomand papion.

| andrey663 explică (pentru Pinocchio):

Si ce fel de blugi..sau sacou..ca asta e problema

| RobertFHC a răspuns:

Daca vrei ceva mai sport. incearca asa:
Niste blugi putin rupti, o camasa alba, dupa care completezi cu un sacou de preferat maro sau negru + papion, dar nu de gigolo laughing incearca unul negru.
Si mai street:
Denim(de culoare neagra) + bascheti alb cu negru, o camasa alba, sacou negru si o cravata tot neagra.

Tu iti alegi happy