| MissD a întrebat:

Am breton gros( cum se vede in poza) si vreau sa renunt la el. si cu timpul sa'l las sa creasca. dar pana creste cum as putea sa'l prind. As vrea cateva sugestii si poze daca se poate. multumesc

Răspuns Câştigător
| Tabii. a răspuns:

Ai putea sa iti prinzi bretonul sus cu o clemuta si sa ti-l umfli sau sa iti pui o banderola dragutabig grin sau sa iti prinzi bretonul intr-o parte.

9 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Pai poti sa-l porti pe o parte, ai putea sa ti-l mai filezi, sa-l aranjezi la coafor.
Sau sa ti-l prinzi cateva luni cu diferite agrafe si cleme happy

| Marii a răspuns:

Cand stai acasa da-l pe spate cu o bentita, si cand iesi prinde-l cu o clama ceva. cu timpul se va obisnui sa stea pe spate. happy

| AnaisC a răspuns:

N-am poze, dar ai putea sa-l prinzimcu 2 clamitze intr-o parte si in ealalata, si daca vrei o frizura incearca tip bob, putyn mai scurt ca acum...

| Pinkyx a răspuns:

Si eu am breton.
Si mi`l prind sus cu o agrafabig grin

| bombo a răspuns:

In primul rand ca sa nu ai breton gros trebuie filat. Dupa acea poti sa il prinzi in spate sau intr-o parte. Dar daca nu il filezi o sa iti stea urat.

| Essence_3524 a răspuns:

Fileaza-til...

| fufumicutza a răspuns:

Satzi tapez ...putin.....bretonul si il prinzi sus

| fufumicutza a răspuns:

Hih.prindetil tapeazal...smug

| loveyousomuch a răspuns:

Iti sugerez sa ti-l prinzi sus asa cum poarta de altfel multe fete.si nu este nevoie sa renunti la el, il poti lasa sa creasca putin si iti poti face pe o parte deoarece se vede ca iti sta bine:*. sper ca te-am ajutat:*