| MariaMrr a întrebat:

Buna TPU.
As vrea sa imi ziceti si mie niste idei de coafuri. Eu am avut breton, dar am renuntat la el pentru ca fiind pe frunte, pielea nu respira si imi apareau cosuri. L-am lasat sa creasca si acum imi ajunge cam pana la barbie, daca il intind, si e chiar enervant. Daca las parul desprins, se vede aiurea. Si m-am saturat sa-l tot prind cu agrafe laughing)
Stiti voi o coafura asa mai speciala, dar care sa nu necesite placa sau alte chestii? Un elastic si cateva agrafe. sau o impletitura ceva.
Daca se poate, cu poze puppy dog eyes daca nu, incercati sa-mi explicati asa mai detaliat laughing
Multumesc.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.