| anonim_4396 a întrebat:

Am butoni de camasa patek philippe geneve 9037... asa scrie pe ei 9037 si intro parte 11170 si pe margine scrie 750. stie cineva cat costa?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

10 lei.I-ai primit cadou de nu stii cat costa?

| mdaria a răspuns:

Daca sunt placati cu aur, costa 30-50 lei la valoarea lor reala. Se pare ca multe firme la noi cumpara din China butoni de camasa, placati cu aur, modele diverse, si le vand la noi foarte, foarte scump.

Uite, citeste aici despre niste butoni marca Tourbillon, cu mecanisme de ceas, care costa la noi 1550 lei si pe un site din China sunt 16$!

http://blog.jorjette.ro/asortarea-butonilor-de-camasa-sfaturi-utile/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-am gasit
Si au aur pe ei dar la bijutier nu imi ofera numai valoarea aurului de pe butoni... dar ei sunt originali si cred ca costa mult mai mult

| PetrescuDaNNNieL99 a răspuns:

De la 10 la 15 lei