| LadyCrazy999 a întrebat:

Am buze destul de palide. rujul nu imi place ce sa fac ca buzele mele sa capete o culoare mai aprinsa in mod natural? dau funda...

Răspuns Câştigător
| smilerosey a răspuns:

Poti incerca un strugurel (eu am unul de la sephora care se intensifica ca si culoare in functie de atitudinea mea. Cool, nu?) Sau poti sa iti freci buzele cu periuta de dinti(asa va decoji pielea moarta) si ti le va inrosii. Nu stiu incearca sa iti freci buzele intre ele. oricum lasa-ti buzele asa cum sunt si atunci cand ai o petrecere mai importanta te vei da cu ruj(rezisti 2h) :*

1 răspuns:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Si eu am aceeasi problema.Cand plec undeva, imi frec buzele cu periuta de dinti si se mai inrosesc putin sau folosesc un strugurel(hidrateaza buzele) nu gloss-uri si porcari de alea. De obicei buzele palide sunt de la lipsa de vitamine C in organism.Bea niste limonada vezi ca ajuta. Funda?happy