| Aida_3174 a întrebat:

Am buzele crapate mai tot timpul... ce as putea folosi? Voi ce strugurel folositi?big grin

Răspuns Câştigător
| Maariiaa97 a răspuns:

Crema de galbenele este buna. iar strugurel... cel cu ambalajul verde sau albastru happy

13 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Date cu miere pe buze in fiecare seara

| LifeFail a răspuns:

Îţi recomand crema de gălbenele, care chiar face minuni.
Sunt foarte bune şi produsele din farmacii, gen Eucerin sau Vichy, care hidratează.
Baftă!

| francesca89 a răspuns:

Bepanthen.

| ella1515 a răspuns:

Foloseste alifie de galbenele.Este super buna.Eu am niste buze moi si fine nu sunt crapate.:*

| andreea93b a răspuns:

Nivea, garnier

| AnonimusGirl a răspuns:

Eu ti-as recomanda unul de la farmacie insa acolo sunt foarte scumpe. Intreaba farmacistul

| PurityBecameBlasfemy a răspuns:

Balsam de buze de la nivea (cel roz, lila, bleu si albastru sunt bune)

| Ddenise211 a răspuns:

Eu folosesc de la LipoBalm, Isabelle Dupont happy sunt ft. bune

| inesa_4773 a răspuns:

La firma AVON sunt luciuri de buze speciale pentru protejarea buzelor de frig adica ca sa nu crape. sper ca te-am ajutat.

| Roxana_9884 a răspuns:

Eu am avut aceeasi problema si am folosit Eucerin acute lip balm.e chiar okhappy. sper ca te am ajutat:*

| anne0303 a răspuns:

Iti recomand balsamul de buze nivea la fel ca acesta : http://www.google.ro/......tp?/imgres doar sa fie de culoare verde.
Intodeauna si-a facut efectul inca din ce-a dea doua zi chiar daca am foarte rar probleme cu buzele crepate.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| xBadGirl11 a răspuns:

Ai putea folosi ir de buze sau sa iti cuperi crema pentru buze crapate sau crema de galbenele