| Maria_Miruna_1992 a întrebat:

Ce pot folosi daca am buzele crapate? De doua zile folosesc Nivea Soothe and protect ( strugurel hidratant) si Vogue ( gloss cu vitamina c). O sa folosesc in continuare, dar vreau sa vad ce imi recomandati! Va puup! Multumesc! Ofer funda! Va puuup!

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Eu am luat Repair de la Yves Roches ( strugurel hidratant) 8.5 lei si sunt foarte multumita.

| BiuL a răspuns:

Din punctul meu de vedere Nivea, Garnier si Labelo sunt fandoseala. Eu folosesc de ani de zile balsam Gerovital Plant, variantele portocalie si albastra si sunt foarte multmita. Le gasesti in farmacii.

| oanaa1995 a răspuns:

Hidratant pentru buze cu Aloe Vera, cel mai bun! kiss