| anonim_4396 a întrebat:

Am buzele foarte deschise la culoare, iar prietenul meu nu suporta cand ma dau cu rujuri

3 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Incearca un golss deschis, un roz pal sau chiar transparent.

| Vyio a răspuns:

Balsam colorat iti recomand si eu, tot de la Nivea, Fruity Star, cu aroma de grepfruit. Iti dau o usoara tenta de roz-rosiatic, foarte juicy.

| claudya a răspuns:

Incearca machiajul permanent al buzelor la un salon de specialitatesi atunci nu vei mai avea nevoie de rujuri, succes