| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa am buza de sus mai carnoasa?thinking Sau buzele mai mari? thinking [Metode naturiste...nu [-x rujuri, creion sau altele][Funda+Vot]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| RyugaHideki a răspuns:

Cu metodele naturiste ti-ar lua probabil foarte mult timp ca sa obtii ceea ce iti doresti.
O metoda naturista ar fi sa te intepe o albina big grin glumeam.
Daca nu apelezi la trusa ta de machiaj sau sa trisezi (sa-ti pui botox in buza de sus) nu potiwinking