| Fury a întrebat:

Am cautat peste tot blugi skinny care sa nu aplatizeze fundul dar nu am gasit nici in mall, nici in standuri (acolo nici nu ma asteptam sa gasesc dar am incercat oricum) si nu stiu unde sa mai caut. Ati avut si voi problema asta? Cum ati rezolvat-o? Ati gasit pana la urma?

5 răspunsuri:
| Fury explică:

@zatz crede-ma ca nu blugii sunt problema ca atunci cand ma uit in oglinda si sunt in colanti sau pantaloni scurti fundul meu arata grozav (din punctul meu de vedere)
si multumesc pentru sfat Marynadelyna voi tine cont de el cand merg la shopping
daca mai stie cineva vreun "secret" pretios de ganul asta nu ezitati sa scrietibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda îmi suna problemabig grin și eu am cautat peste tot genu asta de blugi și nici uni nu îmi plac cum vine în final am găsit unitongue

Secretul e sa aibă talia cât mai joasabig grin și sa nu fie dintr-un material elastic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugi skinny cu push up la fesieri gasesti la SALSA.

| zatz a răspuns:

Cred ca nu blugii sunt problemalaughing))