| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor happy! Am o problema,. So. Am foarte multe perechi de blugi cam 7 si nu imi place cum imi sta cu nici o pereche, pentru ca am fundul mic daca pot spune asa, insa este foarte bombat dar nu este lat. Sunt inalta cam 175 si am niste picioare perfecte, lungi iar bustul il am de 98 cm si nici macar nu am burta, ma enervez ca nu gasesc niciodata pantaloni care sa ma avantajeze.
Mi-am cumparat 2 perechi de blugi skinny cu talie joasa ca au fost la reduceri in mall dar nu imi plac cum vin pe mine! ei sunt super frumosi.
Aveti ceva idei despre blugii care fac " fundul mai lat "? (doamne cum a sunat faza laughing )

5 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Daca fundul tau nu este lat nu cred ca exista pantaloni care sa il faca asa. Latimea fundului este dat de latimea soldurilor. Multe fete ar vrea sa aiba fundul mai de graba bombat decat lat. Oare de ce nu ne multumim niciodata cu ce avem?! :p

| bogdan72 a răspuns:

La cum te descrii ai putea sa nu te agiti atata cu fundul si cu picioarele tale. Ma refer ca ai alte lucruri de care sa fii mandra si cu care sa iesi in evidenta. Sunt si alte chestii dupa care ne uitam la o fata :)).
Totusi daca vrei neaparat sa para fundul mai lat poti sa iti iei niste pantaloni/colanti de piele (nu sunt chiar de piele, avea prietena mea). Ceva in genul asta (http://www.facebook.com/....../photo.php Ma rog, nu trebuie sa fie chiar asa, dar cu cat mai luciosi cu atat se reflecta mai bine lumina din ei si dau impresia asta de forme pline. Merge si ceva in genul asta (http://cdn01.cdn.justjared.com/......y-01.jpg).
Si inca ceva. Ai putea mai degraba sa incerci sa iti maresti fundul decat sa cauti pantaloni care sa dea iluzia de mai mare. Sunt niste exercitii speciale pentru asa ceva.
Sper ca te-am ajutat!

| vivigreen a răspuns:

Pai daca le-ai face niste retusuri cu un ac arr fi ok. adica sa ii cos in zonele unde te deraneaza, sa-i mai stramtezi putin doar in zonele acelea cu o cusatura normala.Dar de acum sa probezi si sa fi foarte atenta la ce cumperi, nu de alta dar poti sa economisesti. Nu degeaba stau cam 20 de minute in cabina de probalaughing

| zaooo a răspuns:

Omg dupa spusele tale arati beton fato laughing