| crixus a întrebat:

Am coatele foarte negre. Ce pot face pentru a le face mai albe?

9 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Dupa ce le-ai inmuiat in apa calda, le cureti cu piatra ponce.

| ombladon a răspuns:

Baga-le in clor

| Cuuukii a răspuns:

Zeama de lamaie e buna pentru ten avand vitamine si toate cele, albind tenul, facandu-l mai luminos

| bl00 a răspuns:

Spalale

| Alexxys a răspuns:

Crema de albire de la plafar... efectele apar in timp. Siii evita soarele!

| iuly26iuly a răspuns:

Spala-te mai des

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca cu zeama de lamaie sa ti le albesti, sau pui pe ceva putin otet si da-te zilnic cu el si mai poti sa te ungi pe coate zilnic cu galbanele.

| urbanmika a răspuns:

Asa este culoarea intregului corp sau doar coatele? happy

| badaranul a răspuns:

Prepara o crema si da-te pe ele de 2 ori pe zi, se face din: 2 albusuri de ou, doua felii de Kiwano (e un fruct galben portocaliu cu tepi pe care ii tai), 2 felii de ceapa, 2 felii de castreveti, 2 ridichii si gata. si eu aveam coatele negre si m-am dat regulat si a fost surprinzator, mi-a recomandat reteta dr Ciulacu. avertisment: pute ingrozitor (sa ma contactezi daca merge)