| MarioOnette a întrebat:

Am comandat de la avon lotiune tonica pentru cosuri si puncte negre este buna ajuta? ce sa-mi mai cumpar ca sa am o fata curata si sanatoasa?

6 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Sper ca ai tenul gras, deoarece lotiunea aceea usuca destul de tare tenul. Eu intodeauna am fost adepta tratamentului cu ceai de frunze de nuc. Acum cativa ani aveam cosuri si tenul gras, pana am facut o cura cu acest ceai. Pur si simplu fierbi frunze de nuc, iar seara si dimineata te tamponezi pe fata cu acel ceai. Daca vrei rezultate eficiente, poti bea 2-3 lingurite pe zi din acel ceai. Aceasta cura trebuie urmata timp de 2 luni, cu pauza de o saptamana - 2 intre ele.

| isauranick a răspuns:

Buna. Am folosit si eu toate produsele de la Oriflame si Avon si a dat rezultate cu lamaie si argila, ori le combini si pui masca jumate de ora ori dai seara cu o feliuta de lamaie pe fata si dimineata te speli ori dai macar jumate de ora. Sper ca te-am putut ajuta! O zi cat mai placuta in ontinuare!

| Mike959 a răspuns:

Depinde cati ani ai, dar de regula cel putin cele de la avon pentru cosuri nu prea isi fac treaba asa de bine, eu am incercat acum mai multi ani! Dar poate au mai schimbat si ei calitatea! Acum tot ai comandat vezi daca isi face efectul, nu are sens sa cumperi altceva pana nu o termini.Succes happy

| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Salut. foloseste gama anti-acnee si puncte negre de la TianDe. sigur da rezultate. este probata de o prietene de-a mea. http://tianderomania.ucoz.com/

| 26justmeandyou a răspuns:

Am folosit si eu acea lotiune tonica pentru cosuri si puncte negre, dar mi-a facut mai mult rau decat bine. Nu aveam foarte multe cosuri, insa aveam multe puncte negre. Dupa ce am folosit lotiunea mi-au aparut foarte multe cosuri, iar punctele negre nici vorba sa dispara. Acum poate depinde si de tenul fiecaruia.
Toate cele bune happy

| 64Anelize64 a răspuns:

Nu te starui cu AVON-ul fiindca nu este atat de bun pe cat asi fac ei reclama.Eu iti recomand Acnacid sau Metroghil. Ajuta extrem de mult.