| RoXyRaLu a întrebat:

Heihappy De curand am comandat un tratament-masca si o lotiune tonica pentru punctele negre de la clearskin de la avon. Cele din catalogul oct-noiembrie. Stiti cum se folosesc:de cate ori pe zi, una dupa alta, etc? Apropo, sunt bune de ceva?

2 răspunsuri:
| kiddscream a răspuns:

Heii : si eu mi-am comandat exact aceleasi lucruri si altele in plus laughing pai. poti sa folosesti de 3-4 ori pe zi. dimineata cand te trezesti..pe la pranz. si seara inainte sa te pui la somn.dar poti folosi si inainte sa iesi in oras happy. eu folosesc momentan doar una din creme pentru a imi rezolva problema cu cosurile si dupa aia voi aplica si celealte creme pentru hidratare..si puncte negre si altele laughing) sper ca te-am ajuat :*

| blk23 a răspuns:

Eu mi-am luat toate pentru puncte negre, demachiant, lotiune tonica si tratamentul-masca. Nu scrie niciunde de cate ori si cum sa le folosesti, dar eu folosesc lotiunea de 2x, dimineata si seara. Seara ma demachiez si apoi ma fac cu lotiune tonica. Tratamentul fiind o masca eu cred ca de 2-3 ori pe saptamana, daca il folosesti mai des risti sa iti usuce pielea prea tare. Sa-mi spui daca isi face efectul, sunt curioasa. Le-am luat acum si nu stiu daca sunt bune sau nu.