| littlebadgirl a întrebat:

Am comandat din greseala doua parfumuri Giordani Gold de la Oriflame si nu am ce sa fac cu ambele. Este cineva interesat de acest parfum? Costa 75 de lei dar il las la 40!

2 răspunsuri:
| NoName2105 a răspuns:

Nu stiu daca la oriflame se poate, dar stiu ca la avon poti face retur si iti dau banii inapoi si tu predai produsul. succes!

| OriflameAdriana a răspuns:

Ofer noilor reprezentanti Oriflame cadou un parfum Oriflame, daca primele 2 campanii faci comenzi de min 100 lei. In plus beneficiezi de reducere si Program de Bun Venit. Inscriu reprezentanti din toata tara, si ofer indrumarile si sfaturile necesare. Ma gasesti la office.adriana@yahoo.com