| MONYKKKKKKAAAAAAA a întrebat:

Voi ce parfumuri imi recomandati de la Avon,Oriflame sau Lady's? Voi ce parfum folositi? Mie imi plac parfumurile "elegante" precum Giordani Gold,Treselle,Incandessence Lumiere pe care le si am. Mi-am comandat de la Avon "Simply because" dar nu prea ma incanta, ei bine a fost la reducere 15 leilaughing.
Va rog sa imi raspundeti la intrebare si daca doriti va rog sa dati si un link cu poza parfumuluihappy:*

Numai bine!

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

De la Avon singurul parfum care imi place si care am vazut ca persista mirosul este Today Tomorrow Always.
Iar de la Oriflame am Volare si Giordani Gold.
De la Lady's am luat o singura data un parfum de curiozitate si anume Only One.
Dar daca vrei parfumuri cu adevarat bune care persista mirosul mult timp, ti le recomand pe cele de la Yves Rocher (au numai parfurmuri frantuzesti)
Dai un ban in plus dar merita.

P.S Am incercat sa pun link-uri dar nu imi da voie!
Prin urmare mi s-a refuzat raspunsul de aceea l-am repostat!
O zi frumoasa.

| ZuzyGirl a răspuns:

De la Avon, eu iubesc parfumul Perceive, iar de la Oriflame cel mai mult imi place Giordani White Gold :) http://images10.okr.ro/......7053_1.png

| MONYKKKKKKAAAAAAA explică:

Va multumesc frumos! Numai bine! Mai astept raspunsuri!:*