| mtw123 a întrebat:

Am cosuri in zona cefei, a gatului destul de mari. Si pe spate, dar mai micute. Ce tratamente pot folosi care sa dea si rezultate? Am folosit destule si am fost si la dermatolog. Posibil sa fie foliculita?

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Caută alt dermatolog, altfel vei continua să cumperi și să folosești produse care nu te vor ajuta cu nimic.

| Dana2103 a răspuns:

Crme /geluri cu antibiotice de la dermato

| tup3u a răspuns:

Eu am problema asta de aproape zece ani,se sperie toți frizerii când o văd, dermatologul zicea ceva de niște enzime, mi-a dat să iau niște creme, mi-a trecut pe moment dar după ce nu m-am mai dat au reapărut, alții spun că ar fi ceva genetic, nu e ceva grav doar că arată urât mai ales vara.