| AngelOnEarth a întrebat:

Am cumparat acum ceva timp un parfum de la un reprezentant FM (Federico Mahora), care mi-a placut foarte mult. Din pacate, cand l-am intrebat pe reprezentant despre parfumul respectiv mi-a spus ca fusese scos din catalog sau ceva de genu', oricum ca nu mi-l mai putea comanda. Codul era 157 si as vrea sa stiu numele parfumului, pentru a-l putea cumpara din alt loc.

P. S.: Sa raspunda doar cei care stiu despre ce e vorba (probabil reprezentanti FM). Nu am chef de glume proaste.

Fundita bineinteles!

5 răspunsuri:
| AngelOnEarth explică:

@FluffyCandy Mai intai spune-mi numele parfumului si apoi iti dau funda. A, si daca poti sa imi spui si firma, e perfect.

| AngelOnEarth explică:

@aalbinutza Nu stiu daca e acela, deoarece parfumul pe care l-am cumparat eu era ambalat altfel decat cel original si nu stiu numele. Tocmai asta e intrebarea.

| PυƒσPιηк a răspuns:

Mie mi s-a intamplat la fel. Park se numea Beauty...nu mai stiu cum promit ca daca imi dai funda iti zic numele.

| PυƒσPιηк a răspuns:

Beauty Fashion draga!