| CuvinteDeVară a întrebat:

Am curând banchetul de clasa a XII a. Nu sunt decisa, de fapt nu am nici un gând pentru rochia mea. Sunt înaltă aș putea spune, și slăbuță. Ce sfaturi aveți pentru mine?
Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

O rochie scurta, fara bretele, cu corset sus si cupe, un pic de volum la fusta. Sa fie ceva elegant, dar si tineresc. Iar ca si culoare cred ca poti alege ce iti place, nu are mare importanta culoarea.

| dianabaumli a răspuns:

Eu zic sa te feresti de rochiile super-lungi. Daca ai picioare lungi si subtiri merita sa la accentuezi cu o rochie precum aceasta din poza...:)

http://famevogue.ro/haine_femei_85/rochii_86/rochie_imprimeu_baroc_22

| sblcmdn a răspuns:

Buna! O salopeta cu niste tocuri si un colier cred ca ti-ar sta bine : http://cdn.allshops.ro/......normal.jpg Bafta!

| Lovepinkpupyou a răspuns:

Daca ai forme, ia.ti o rochie mulatawinking
Sau o rochie stil "balerina", le ador
Daca vrei sa fi "regina balului" ia.ti o rochie stil "printesa", lunga si umflata happy
Asorteaza totul cu pantofi cu tocul inalt si draguu