| Ingerfararipi333 a întrebat:

Hei. Sunt clasa a 8a si in curand am banchetul! Mi-am cumparat deja rochia si partea de sus este un albastru inchis iar partea de jos este crem. De asemenea am nevoie de un machiaj, dar chiar nu am nici-o idee, si m-am gandit ca ma veti putea ajuta! Am parul saten inchis, ochi caprui, tendeschis la culoare cu usoare tendinte de ingrasare! sad M-ar ajuta cateva sfaturi cat si site-uri! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Hemeraa a răspuns:

Buna!

te poti inspira de aici https://www.elle.ro/......ru-463687/ chiar daca sunt modele de anul trecut de la revista ELLE, au machiajul cu albastru... meh alegi ce consideri daca iti place vreuna...
https://www.elle.ro/......is-539923/ aici ai sfaturi despre aplicarea machiajului corect...

sper ca te-am ajutat...

| AdisorOvidiu a răspuns:

Parerea mea e ca nu conteaza asa de mult fiecare detaliu in parte, alege o rochie care iti place si in care sa te simti comoda. Cauta pe google DressLink, este un site special de imbracaminte pentru femei.