| LadyCrazy999 a întrebat:

Am dat o intrebare unei persoane pe ask ca anonim. el a raspuns si cam urat eu vreau sa o sterg si nushtiu cum... in partea dreapta apare doar like sau raporteaza, dar cum sa o sterg? dau funda celui care ma ajuta... please help me

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pai daca i-ai dat intrebarea ca anonim, oricum nimeni nu stie cine esti, asa ca ce conteaza?

| qDaniella a răspuns:

Dac i-ai adresat-o lui, nu o poti sterge, pentru ca e contul lui, si tu i-ai adresat intrebarea, Funda?

| Hocuspocus2003 a răspuns:

Pai eu cred ca trebuie sa dai ''raporteaza" si bifezi pe acolo ce iti apare(intrebari despre cum a raspuns)...dar nu sunt sigura, doar ca sa cred...
Sper ca te-am ajutat :*