| AiLăvMi a întrebat:

Am de facut un desen cu tema "Salvati planeta" pentru un proiect Ce pot desena? Ma pricep bine la desen

4 răspunsuri:
| pufosheniedebraila a răspuns:

Incearca sa desenezi terra plangand invaluita de un nor de fum. eu am facut asa anul trecut la biologie si am luat 10 big grin

| TFK a răspuns:

Poti desena un prumble mare pe o planeta, eu am facut la fel si i-a placut profei, mult succes

| ĄĿiŒ a răspuns:

Incearca o inima (ceva de genul http://www.e-scoala.ro/biologie/inima.gif ) colorand-o ca planeta Pamant, Pamantul cu niste plamani in mijloc care sa arate "poluati" saaaau...aaa planeta cu un termometru in gura:)) saaaau un inger trist care tine planeta (colorata in alb, negru si gri) in maini...Cred ca atat:))Sper sa iti fi dat vreo idee

Succes;))

| DuLcyK a răspuns:

Http://images.google.com/......tp?/search poti sa te inspiri de aici succes:)