| Dănuuuuu a întrebat:

Am facut o comanda la Oriflame si cand sa dau „ comanda" imi apare ceva pentru card, chiar daca eu am selectat „ comanda rapida" (adica plata pe loc). E prima oara cand se intampla asta si nu stiu ce sa fac?!

4 răspunsuri:
| adlen a răspuns:

Da. esti consultant oriflame?

| Dănuuuuu explică (pentru adlen):

Am rezolvat problema. Da, sunt.

| anutza a răspuns:

Comanda rapida nu inseamna plata pe loc, trebuie sa alegi comanda pe credit sau plata card

| Dănuuuuu explică (pentru anutza):

Comanda rapida =Imi aduc coletul la sediu, eu ma duc acolo, il iau si il platesc pe loc sau eventual ma duc peste cateva zile si duc banii.Asa fac de aproape un an, deci cred ca e cum spun eu.