| Ghețe a întrebat:

Am facut comanda pe un site ( pull and bear ) iar cand am ajuns la metoda de plata am selectat master card. Credeti ca atunci cand va sosi curierul imi va cere valoarea coletului?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai selecatat MasterCrad, coletul nu va pleca niciodata la tine, pana nu platesti online cu mastercardul!
Deci, tranzactia selectata de tine este finalizata pana nu pui aoclo mastercardul (cele 16 numere si coduld e expirare)!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai ales mastercard inseamna ca ai facut deja plata online, nu mai are ce sa iti ceara curierul

| Daughter a răspuns:

Probabil o sa te intrebe doar in ce valoare a fost coletul doar ca sa se asigure ca este al tau. Nu trebuie sa mai dai bani cand coletul ajunge la tine.