| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Am fata ovala si fruntea lata, ce frizuri as putea sa-mi fac sau cum sa-mi aranjez parul ca sa imi stea bine?

5 răspunsuri:
| Alexandra. a răspuns:

Daca ai fruntea lata este indicat sa iti faci breton. Daca nu cumva ai deja.

| zZaPpAlLiICcIIcuLiPpiCciI a răspuns:

Hey BUNA! deci stii ce nu miai zz esti fata sau baiat, rolling eyes sau cum ai parul vrei sa te tunzi sau doar sa-ti faci o frezalaughing deci trebuie sa te exprimi corect sa fii explicid intelegi deci hai zi-mi ce esti si ce fel de par ai sau ce doresti mai clar si te ajut cum pot ok:X:*

| Avril_2123 a răspuns:

La fata ovala iti poti face orice frizura doresti deorece cu toate va sta bine. Exemple:coc, parul lasat liber sau coafat cu mult volum. Orice dorinta este posibila.

PS:sper ca te-ma ajutat.:*

| yomi666_2736 a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine cu parul lung si un breton putin in ochi sau poate intr-o parte

| ALEXA_4007 a răspuns:

Pai ai putea sa-ti faci breton, sa te tunzi bob sau sa faci ceva sati acoperi fruntea, e cel ai bine apoi poti incerca diferite fore si marimi.happy