| 1Q a întrebat:

Am fire albe in barba si se vede urat si ma deranjeaza ce pot sa fac? in afara sa ma barbieresc

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Foloseste lavabila

| lpavel a răspuns:

Ce te face sa crezi ca ai putea face ceva in afara sa te razi? big grin Daca ai fire albe in barba atunci nu mai esti copil si totusi gandesti ca unul, nu pot sa cred asa ceva... big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Gândește ca unu de 7 ani laughing)

| 1Q explică (pentru lpavel):

Am 19 ani deci hu sunt chiar batran, doar ca nu mi se pare normal sa am fire albe la varsta asta

| lpavel a răspuns (pentru 1Q):

Pai cam asa e... credeam ca ai peste 30! happy Cam rar asa ceva cum e la tine dar tot nu ai ce face! Bine ca nu ai inceput sa chelesti happy altii la 30 de ani sunt cheli. Poti sa te razi si gata ai scapat, vezi si tu partea buna a lucrurilor ca nu ai chelit happy

| R0R0 a răspuns:

Nu poti scapa de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti suficient de masochist poti sa folosesti o penseta, daca nu poti doar sa le accepti.