| mardeamor a întrebat:

Am fost in idm magazinul acela de la basarab si am vazut cateva haine frumoase mai ales fuste:Xa mai fost cineva? sunt si alte lucruri frumoase? nu stiu pentru ca am fost decat dupa un piercing de nas si nu am avut timp sa ma mai uit si la altele si as vrea sa ma duc din nou.mersi frumoslove struck

1 răspuns:
| regina a răspuns:

Sunt o gramada de haine foarte frumoasehappyGasesti aproape tot ce vreihappybani sa ai ca in rest nu cred ca e vreo problema in ati gasi hainelaughingTe sfatuiesc sa revi pentru ca nu sunt foarte scumpe fata de alte magazine o:-)
Baftakiss