| T30D0RA a întrebat:

Am gasit pe jos un inel in forma aceasta ( http://www.bespecial.ro/......SL0115.jpg ) numai ca e inscriptional "adidas" pe el. Vreau sa stiu daca inelul este de fete sau de baieti.

Răspuns Câştigător
| Maria_1984 a răspuns:

Poti sa-l porti! E unisex.
Ma, Dora, imi place, esti la ordinea zilei cu intrebarile!laughing)
De fapt sunt vreo 5 pe zismug

6 răspunsuri:
| คเค๓เк a răspuns:

E Universal!

Adica mere sa fie purtat si de fete si de baieti...

| 16.laura.16 a răspuns:

Si pentru fete, daca fetele adopta un stil sport si pentru baieti in general.

| Lavu a răspuns:

Merge si la fete si la baietibig grin

| denise_9126 a răspuns:

Daca ii fain si iti place...nu conteaza daca e de baieti sau de fete.

| Ramona_5995 a răspuns:

E unisex, dar eu te sfatuiesc sa cauti proprietarul si sa i l inapoiezi. Ar fi posibil sa fi fost un cadou de la vreo persoana speciala...si ti dai seama ce ar simti pers. respectiva. big grin
Fundita blushing?

| mikkhhell a răspuns:

Modelul respectiv de inel este unisex si este considerat inel antistres [cand esti stresat i-ti faci de lucru cu inelul (il rotesti ca pe un rulment cu degetele de la aceesi mana pe care-l porti sau cu degetele de la cealalta mana)].