| Sanziana_2032 a întrebat:

Am gasit un site cu parfumuri foarte ieftine, aparent originale, insa nu stiu daca sa am incredere.Sunt postate pe site si marturii ale clientilor care sunt foarte multumiti, dar astea le-ar fi putut scrie oricine. A comandat cineva de pe parfumuri-romania.ro? ati fost multumiti?
aa si inca ceva.sunt persistente parfumurile de la zara? big grin

Răspuns Câştigător
| Andreea_5313 a răspuns:

Alea sunt lungite cu apa...crede-ma.
Fratele meu si-a luat de pe net unul, in loc de Hugo Boss scria Huco Boos
E alegerea ta.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt de acord cu Elly macar l-ai mirosit tu cu nasul tau, nu? :d
per ca ti-am fost de ajutor, sanziana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt persistente, am cumparat eu. for him ...dezamagit

| xoxxxoooxo a răspuns:

NU! Sa nu ai niciodata incredere! Mai bine te duci tu direct la magazinul respectiv, mai dai ceva in plus, dar stii ca e bun, nu e contrafacutbig grin.
Sper ca te-am ajutatkisskisskiss

| Dant3San a răspuns:

Poti sa incerci si pe http://www.megaparfumuri.ro. Sunt replici intr-adevar dar de cea mai inalta calitate.

| flo1 a răspuns:

Eu am cumparat de pe site-ul www.Parfumuri-Romania.ro si sunt multumit de ele. Persista in jur de 8ore mirosul parfumul si sunt identice cu originalul. In concluzie sunt de calitate eu tot de la ei am sa comand.