| geani87 a întrebat:

Bună! Știe cineva un site cu parfumuri ieftine, dar persistente?

7 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Cel mai bun site de parfumuri este

https://www.parfumuri-timisoara.ro/

Are 646 de recenzii pe google!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe notino.ro găsești parfumuri ieftine și bune, urmărește recenziile. Spor la cautat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DCXL5KBBM/

Ai putea sa incerci gama asta de parfumuri, pe eMAG gasesti, acum depinde si ce buget intelegi prin"parfumuri ieftine"
Sper ca ti-a fost de folos.

| NoOne18 a răspuns:

Cele de la yves rocher sun bune.

| geani87 explică (pentru NoOne18):

Am și de la yves rocher.aș vrea să încerc ceva nou.

| carminalaura18 a răspuns:

Bună! Încearcă parfumurile arabești. Nu sunt deloc scumpe și crede mă că dacă iei ce trebuie, te vei îndrăgosti de ele. Le am încercat și eu, dar nu mă așteptam la o asemenea persistență. Pe eMAG găsești multe parfumurile arabești și cred că la cel mai mic preț