| dulc3'maria a întrebat:

Am gasit un videoclip care imi place mult http://www.youtube.com/watch?v=GYFEIw8OLQs Liviu Hodor feat. Tara-Happy for you as vrea sa stiu daca imi puteti da link-uri cu poze cu fata aceasta din videoclip ca vreau sa ma tund la fel ca ea vreau breton la fel sau ceva poze cu tunsoare aproape identica va rooog ca eu nu stiu cum sa scriu sa caut mersi

4 răspunsuri:
| gabimaris a răspuns:

Deschizi clipul cu gom player, dai click dreapta pe clip si la video gasesti advanced screen capture, apesi cand vezi imaginea cu Tara, gasesti imaginea tot cu click dreapta la video, in folder capture. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Get a life si sterge poza aia ca e groaznica

| PlAC a răspuns:

De ce s-o copiezi mai bine? Habar n-aveti sa fiti originali