| Irise a întrebat:

Am inceput sa imi las sprancenele sa creasca, le dau cu ulei de ricin de mai multe ori. ( de o saptamana ) cam cat ar mai trebui sa le las sa creasca pana sa ma duc la salon sa imi dea alta forma?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-le sa creasca pana vei vedea ca arata ca inainte sa te pensezi >.< Stiu cum e... E oribil :'( Am facut asta si cand am fost la salon si mi-a dat forma am fost asa usurata ca in sfarsit arata ca inainte laughing >.< BAFTA! smug

| LoriLoL a răspuns:

Cat de mult, pentru ca oricum o alta forma sa dai sprancenei nu e lucru usor si facut din prima.asta se realizeaza in timp