| VreauMiere a întrebat:

Am inteles ca apa oxigenata decoloreaza parul, dar oare il si indeseste?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu il indeseste...il inaspreste

| neutrino a răspuns:

Din contra!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu-l indeseste, doar il decloreaza putin.
Foloseste ulei de ricin amestecat cu galbenus de ou si putina miere.

| darriya a răspuns:

E groaznic, il vei avea aspru, nu va iesi galben ci galben-verzui, urat de tot

| LoveeMakeup9 a răspuns:

Nu,nu are nimic de a face cu asta.Apa oxigenata doar schimba culoarea parului nu are de ce sa sa se indeseasca pentru ca nu il tai, epilezi sau razi...doar ii schimbi culoarea prin decolorare. Sper ca te-am ajutat! BAFTA! :* :*

| Alex299 a răspuns:

Nu din contra i-ti va cadea

| VreauMiere explică (pentru Alex299):

Indiferent de zona in care imi dau?

| Alex299 a răspuns (pentru VreauMiere):

Doar daca dai pe par

| roxanaiasmina202 a răspuns:

doar schimba culoarea parului nu indeseste!